HUTS IN JASNÁ GUESTBOOK

Reviews of our clients

Did you use our services in cottages Jasná? Want to share your impressions with other visitors? Tell us your review!
What do clients say about accommodation in huts in Jasná?
20. 07. 2020

Ďakujeme veľmi pekne za krásny pobyt u Vás, prostredie úžasné pre rodiny s deťmi. Veľmi útulné a čisté chatky. Naozaj sme boli nadmieru spokojní. Našu dobrú skúsenosť budeme posúvať ďalej. Veľká spokojnosť.

rodinka Vargová
19. 01. 2019

Ubytovanie sa nachádza v nádhernej lokalite Nízkych TAtier…nie je nič krajšie ako zobudiť sa v rozprávkovej drevenej chalúpke…so štebotom vtákov, vôňou lesa a dreva. Okolo Vas sa nenachádza nič len stromy….príjemné posedenie pred chatkou je ideálne miesto na rannú kávu, romantický obed či večeru pri ohni. Miesto je naozaj ideálne pre guláš partie, rodiny s deťmi, romantické dušičky, detské tábory. Miesto je vzdialené len 15 Km od centra Liptovského MIkuláša….a voľnočasové aktivity, ktoré vám môzu spríjemniť pobyt sú od turistiky, lanovkou na Chopok..kúpanie v Tatralandii či v Bešeňovej až po splavovanie Váhu….Môzem LEN ODPORUČIŤ!!!

Katarína
19. 01. 2019

Výborne ubytovanie, krásna príroda stvorená na turistiku aj s deťmi. Super trampolína. Boli sme tu 1x, ale urcite sa tu este vrátime.

Lívia
19. 01. 2019

Každý rok je u Vás vynikajúco. A to sme boli u Vás už 4 x. Krásne prostredie, veľmi milí domáci a vždy ochotný pomôcť v čomkoľvek. Je tam pohoda, kľud a pokoj. Obrovská výhoda : deti majú neskutočnú voľnosť a priestranstvo na hranie. Zatiaľ najlepšie ubytovanie v Demänovskej doline.

Jana
19. 01. 2019

Krasne prostredie, ciste a utulne ubytovanie. Boli sme velmi spokojny.

Zuzka
19. 01. 2019

Výborná kvalita služieb, odporúčam!

Anton
19. 01. 2019

Bardzo fajne domki, dobra lokalizacja blisko stoku i knajpy, dobry kontakt. Ogólnie polecam 🙂

Mariusz