KNIHA NÁVŠTEV CHATY JASNÁ

Recenzie našich klientov

Využili ste naše služby v chatách Jasná? Chcete sa podeliť o svoje dojmy s ostatnými návštevníkmi? Napíšte nám Vaše hodnotenie!
Čo hovoria klienti na ubytovanie v chatách Jasná?
20. 07. 2020

Ďakujeme veľmi pekne za krásny pobyt u Vás, prostredie úžasné pre rodiny s deťmi. Veľmi útulné a čisté chatky. Naozaj sme boli nadmieru spokojní. Našu dobrú skúsenosť budeme posúvať ďalej. Veľká spokojnosť.

rodinka Vargová
19. 01. 2019

Ubytovanie sa nachádza v nádhernej lokalite Nízkych TAtier…nie je nič krajšie ako zobudiť sa v rozprávkovej drevenej chalúpke…so štebotom vtákov, vôňou lesa a dreva. Okolo Vas sa nenachádza nič len stromy….príjemné posedenie pred chatkou je ideálne miesto na rannú kávu, romantický obed či večeru pri ohni. Miesto je naozaj ideálne pre guláš partie, rodiny s deťmi, romantické dušičky, detské tábory. Miesto je vzdialené len 15 Km od centra Liptovského MIkuláša….a voľnočasové aktivity, ktoré vám môzu spríjemniť pobyt sú od turistiky, lanovkou na Chopok..kúpanie v Tatralandii či v Bešeňovej až po splavovanie Váhu….Môzem LEN ODPORUČIŤ!!!

Katarína
19. 01. 2019

Výborne ubytovanie, krásna príroda stvorená na turistiku aj s deťmi. Super trampolína. Boli sme tu 1x, ale urcite sa tu este vrátime.

Lívia
19. 01. 2019

Každý rok je u Vás vynikajúco. A to sme boli u Vás už 4 x. Krásne prostredie, veľmi milí domáci a vždy ochotný pomôcť v čomkoľvek. Je tam pohoda, kľud a pokoj. Obrovská výhoda : deti majú neskutočnú voľnosť a priestranstvo na hranie. Zatiaľ najlepšie ubytovanie v Demänovskej doline.

Jana
19. 01. 2019

Krasne prostredie, ciste a utulne ubytovanie. Boli sme velmi spokojny.

Zuzka
19. 01. 2019

Výborná kvalita služieb, odporúčam!

Anton
19. 01. 2019

Bardzo fajne domki, dobra lokalizacja blisko stoku i knajpy, dobry kontakt. Ogólnie polecam 🙂

Mariusz